м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Послуги

Шумоізоляція автомобіля: доступні ціни на шумоізоляцію авто у Києві | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Послуги з шумоізоляції автомобіля у Києві. Низькі ціни на шум авто ☎ 063-141-53-01 ✔ Доступні ціни ✔ Якісно ✔ Гарантія

Car-Silence надає широкий спектр послуг з шумоізоляції автомобіля: повна та часткова шумоізоляція, послуги боротьби з внутрішньосалонними скрипами, знешумлення авто.

Нами розроблені програми для комплексної шумоізоляції, з урахуванням особливостей конкретних автомобілів, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Роботи виконуються тільки із застосуванням якісних матеріалів перевірених брендів Шумофф, Ultimate. При цьому ціни на послуги шумоізоляції приємно здивують вас.

Надаємо послуги шумоізоляції автомобілів:

 

У своїй роботі ми гарантуємо професійний підхід: великий досвід, якісні матеріали та знання особливостей машин та своєї справи - дають нам можливість добиватися першокласних результатів щодо шумоізоляції автомобілів.

Детальніше

Шумоізоляція автомобіля - технологічний процес, призначений для зменшення ступеня проникнення сторонніх звуків у салон автомобіля та зниження рівня шумів різного походження, зменшення вібронавантаження, видалення сторонніх шумів у салоні автомобіля. Шумоізоляція є одним із необхідних кроків при проведенні тюнінгу автомобіля. Обробка автомобіля шумоізоляційними матеріалами також дозволяє підвищити пасивну безпеку і надати антикорозійні властивості (оскільки використовувані нами матеріали мають антикорозійну функцію).

Комфорт - одна з головних емоцій у житті будь-якої людини. На жаль, виробники сучасних автомобілів у гонці за мінімальною вартістю, за умов жорсткої конкуренції, виконують лише мінімальні роботи для забезпечення акустичного комфорту. Враховуючи сказане вище, останнім часом питання додаткової обробки автомобілів перед автолюбителями постає дедалі частіше.

мети шумоізоляції

Головна мета шумоізоляції — зменшення звукового та вібраційного навантаження, створення комфорту для водія та пасажирів, усунення набридливого скрипу елементів салону, поліпшення комфорту та відчуттів від експлуатації авто.

Роботи з шумоізоляції за допомогою шумоізоляційних матеріалів, можна розділити за такими завданнями:
1) Вібро-шумоізоляція:
1.1. Зниження вібронавантаженості авто;
1.2. Зниження рівня шуму з боку моторного відсіку;
1.3. Зниження рівня шуму від коробки перемикання передач;
1.3. Зниження рівня дорожнього шуму;
1.4. Усунення скрипів декоративних елементів салону.
2) Робота з акустичною системою - покращення звучання методом вібро-шумоізоляції елементів, що створюють сприятливі умови для правильного звучання та роботи динаміка.
3) Теплоізоляція салону.

Розглянемо всі перелічені моменти більш детально.

Шумоізоляція проводиться в різних автомобільних класах - А, В, С, Д, Е, СУВ, Пікап, Мінівен. Чому? Тому що в наш час триває гонка виробників, спрямована на мінімізацію собівартості своєї продукції. Мало уваги приділяється шумоізоляції авто. Поміркуйте самі… Виробники гуми намагаються зробити свою продукцію якісніше, підвіска – розробляється все тихіше і тихіше, краще і краще, європейські країни підвищують стандарти дорожнього покриття і внаслідок чого шумоізоляція стає мало затребуваною, адже вплив сторонніх шумів зводиться до мінімуму. > Але дивлячись на нашу ситуацію, яка докорінно відрізняється, у плані дорожнього покриття. Ями, вибоїни, поганий асфальт, бруківка, стики та інші принади наших доріг роблять додаткову шумоізоляцію важливим моментом, оскільки шум, який проникає в салон – створює дискомфорт. Не варто звертати увагу на марку автомобіля – перевірено, що додаткова шумоізоляція дає позитивний ефект навіть у машинах марок BMW, AUDI, LEXUS та інших автомобілях класу люкс. Купуючи новий автомобіль ми відразу відзначаємо його відмінності, щодо шумності, комфорту всередині салону. Згодом, на наших дорогах, відбувається поява різних сторонніх звуків - цвіркунів (скрипів у салоні), рівень шуму посилюється (оскільки вуха водія звикають до звуку машини) і створюється додатковий дискомфорт, який можна подолати шляхом шумоізоляції авто. Машини різних виробників різняться по шумності, але в цілому це пов'язано з конструкцією самого авто. Менш гучні машини практично завжди ідеальні конструктивно. Це додатковий комфорт вашого пересування.

чому саме вібро-шумоізоляція?

Розглянувши теорію поширення звуку, ми можемо з упевненістю сказати що звуки, шуми, сторонні призвуки потрапляють в салон автомобіля через різні елементи: двері, підлога, стеля, моторний відсік, багажник. Звук, який проникає в салон, має багато перешкод: металеві перегородки, оббивка салону, килимове покриття, шкіра, пластик та інші елементи, тому частково втрачається. При частковій втраті та зіштовхуванні з перешкодами звук переростає у вібрації і частково вже проникає далі (енергія звукової хвилі переходить у механічну енергію – коливання). Далі не забуватимемо про вібрації які виходять двигуна, кпп, ходовий, які породжують нові звукові хвилі, які ми сприймаємо. Все це створює вібрації, що в результаті трансформується у шуми. У результаті ми отримуємо для боротьби шуми первинні (що проникають в салон ззовні) і вторинні (викликані вібрацією).

Для боротьби з первинними та вторинними шумами використовується комплект віброізоляції та шумоізоляції. Віброізоляція клеїться безпосередньо на чистий, знежирений метал, шумоізоляція – клеїться на віброізоляцію. Віброізоляція виступає буфером для вторинних шумів (енергія вібрації металу переходить на віброізоляційний шар), таким чином, знешкоджуючи появу шуму. Шумоізоляція завдяки технологічному складу та властивостям бореться з первинними шумами.

Хотілося б помітити, що шумоізоляція дає позитивний результат тільки у разі застосування віброізоляції та шумоізоляції, оскільки боротьба повинна відбуватися і з первинними та вторинними джерелами появи шуму.

Що і як відбувається під час обробки автомобіля?

Шумоізоляція авто

- складний технологічний процес, який включає 4 ключові етапи:
1- Повне розбирання салону
2- Укладання вібро-шумоізоляційних матеріалів
3- Боротьба з внутрішньосалонними скрипами
4- Складання салону та перевірка якості обробки

 

При повній шумоізоляції авто розбирання піддається повністю весь салон (включаючи або не включаючи торпеду - все залежить від програми шумоізоляції) до металу - знімаються і виймаються сидіння, пластик з порогів, стійок, полиці оббивка\кожух зі стелі, килим, пластик багажника. У результаті виходить голий салон із встановленою торпедою. Найголовніше – дбайливе розбирання елементів (пістони можуть ламатися, а можуть і ні – все залежить від якості самих пістонів та марки авто – до цього треба бути готовим). Після того як салон був повністю розібраний і знежирені поверхні - починається процес укладання матеріалів для шумоізоляції.

Укладання матеріалів проводиться за принципом віброізоляція, шумоізоляція. Площа обробки салону віброізоляційними, шумоізоляційними матеріалами становить приблизно 80-90% площі металевих поверхонь.

УВАГА: правильність підбору матеріалів для шумоізоляції різних зон – дуже важливий момент! Використовуючи один і той же матеріал при шумоізоляції всіх ділянок досягти хороших результатів від шумоізоляції не можна! Матеріали, що використовуються в різних елементах, підбираються з урахуванням поверхні, зони якої шумоізолюють і шумо-вібронавантаженості. Шумоізоляція авто в Car-Silence проводитися із застосуванням матеріалів безпосередньо призначених для обробки зони, проводиться компонування матеріалів, що дає можливість досягти максимального ефекту від застосування матеріалів для шумоізоляції, користуючись гаслом – «Найкраща якість – оптимальні витрати».

На ринку з'явилося велике різноманіття матеріалів для шумоізоляції, АЛЕ ТІЛЬКИ ВИКОРИСТАННЯ ЯКІСНИХ матеріалів дає результат на довго і не призведе до порожньої витрати грошей! Будьте уважні!

Боротьба з внутрішньосалонними скрипами є вкрай необхідним заходом при шумоізоляції автомобіля. Після того як проведено шумоізоляцію, поскрипування внутрішньосалонних елементів стає проблемою. Загальний рівень шуму в салоні падає і порипування, цвіркуни в салоні стають вкрай набридливими. Існує ряд матеріалів, які служать для видалення цвіркунів. Також віброізоляційними матеріалами можуть оброблятися пластикові елементи, тим самим обтяжуючи їх та перешкоджаючи появі коливань. Загалом боротьба з пластиком усередині салону відбувається методом проклеювання стиків та заповнення прокладочними матеріалами.

Після проведення вібродемпфування, укладання шумоізоляційних матеріалів, обробки пластикових частин салону проводиться збірка салону у зворотному порядку.

Важливим і приємним моментом проведення шумоізоляції автомобіля є покращення звучання акустичної системи автомобіля. Акустична обробка шумоізоляційними матеріалами елементів, у яких є динаміки, дає можливість акустичній системі розкритися більшою мірою. Загалом заміна або встановлення акустики вимагає в обов'язковому порядку робіт з акустичної обробки, інакше потенціал не розкриється.

Хочемо відзначити деякі моменти, які часто спливають у питаннях:

Часто ставляться питання з приводу обробки окремих зон, на перший погляд які не можуть нести особливий шум. На це питання однозначної відповіді дати не можна, так само як і на питання, що є найбільшим джерелом шуму в машині - кожна машина (марка, модель) індивідуальна і вимагає свого підходу (кожен автомобіль має свої слабкі місця, місця яким треба приділити найбільшу увагу). .

шумоізоляція салону автомобіля

Двері - через двері проникає велика кількість зовнішніх шумів, великі площини металу (фільонки) мало ребер жорсткості. Обробка дверей сильно змінює картину - двері із заводу майже не оброблені, мають вкрай слабкушумоізоляцію (стосується всіх марок без винятку). Тому якісно оброблені двері дають дуже гарний ефект, у деяких випадках може порівнюватися з обробкою відразу кількох зон одночасно. Додатково при шумоізоляції дверей проводитися покращення акустичного оформлення дверей, динамік, встановлений у двері, отримує обсяг для своєї роботи, що в результаті призводить до покращення звучання акустичної системи.
Багажник</strong > - особливо актуальна для людей, які багато часу проводить у русі. Якісно оброблений багажник зменшує шумність в салоні, робить менш чутним задню частину автомобіля, прибирає звук, який походить від задніх арок.
Стеля – на швидкості ставати зоною, що видає досить великий рівень шумів, вібронавантаженість досить висока, унаслідок чого створюється зайвий шум. Обробка даху віброізоляційними та шумоізоляційними значною мірою допомагає прибрати гул від даху на швидкості, зменшити чутність дощу в салоні автомобіля.
Капот – особливо актуальна для дизельних автомобілів, так як площа капота велика, а вібраційне навантаження від двигуна передається великі площини легко. Віброізоляція капота дуже сприятливо позначається на рівні шуму та вібрації всередині салону автомобіля.
Пол – підлога салону є важливою ділянкою шумоізоляції авто. Близькість джерел шуму, вібрацій, вузлів підвіски - роблять підлогу великим джерелом шуму. Правильно підібрані та укладені матеріали (матеріали для високо вібронавантажених зон) дають вражаючий результат. передають вібрації інші ділянки - більш рівні, які мають меншу жорсткість і опір утворенню вібрацій. Зменшення передачі вібрацій здійснюється віброізоляційними матеріалами.

Підбиваючи підсумки, хотіли б виділити деякі основні моменти:

1.Автомобілі різних виробників, різних моделей є абсолютно різними в плані проведення шумоізоляції - необхідний індивідуальний підхід (моменти яким варто більше приділити увагу, використовувати різні матеріали) для досягнення максимального ефекту. br />2. Використання якісних матеріалів для шумоізоляції запобігатиме появі необґрунтованих витрат коштів, позбавить негативних наслідків, які можуть виникнути через вибір неоптимальних за параметрами матеріалів, зрештою заощадить ваші кошти.
3. Необхідно підбирати для різних зон обробки - правильні матеріали, використання 2-3 матеріалів для обробки всього автомобіля не дасть бажаного результату, а також може навести на думку, що кошти були витрачені в порожню.
4. Приділяйте увагу боротьбі із внутрішньосалонними скрипами та цвіркунами
5. Не соромтеся консультуватися з людьми, а краще довірте проведення робіт фахівцям.
6. Пам'ятайте, що шумоізоляція дуже трудомісткий вид роботи і, проводячи її самостійно, ви можете витратити багато часу та сил, а найголовніше результат вас може не задовольнити.
7. Для проведення робіт із шумоізоляції наявність власного гаража не є достатньою. Під час розбирання є велика кількість великогабаритних частин, які необхідно скласти під час проведення робіт.

Ефект від шумоізоляції: за допомогою додаткової шумоізоляції ви можете змінити шумову картину всередині салону. Грамотне застосування матеріалів для шумоізоляції (віброізоляційні матеріали, шумоізоляційні матеріали, прокладочні матеріали) здатне суттєво покращити ситуацію з шумовою картиною всередині салону.

Провести комплексну шумоізоляцію, часткову шумоізоляцію або купити матеріали для самостійної шумоізоляції Ви можете у нас.

Популярні питання

Що включає в себе повна шумоізоляція в Car-Silence? Які елементи піддаються обробці?
Повна шумоізоляція в Car-Silence включає обробку даху, підлоги (без зняття торпеди або зі зняттям, укладаємо матеріал по максимуму під торпедо), дверей, задньої полиці, задніх арок, багажника.
Скільки коштує повна шумоізоляція авто?
Остаточна вартість повної шумоізоляції обговорюється розглянувши деякі ньюанси, а саме: розмір авто, матеріали якими буде проводитися шумоізоляція, терміни, побажання клієнта, складності розбирання та збирання автомобіля, інших ньюансів.
Скільки часу забирає повна шумоізоляція?
Достовірно сказати можливості немає, тому що на час виконання робіт впливає вибір матеріалів для шумоізоляції, складність салону авто. У середньому це 3-5 днів.
Скільки ваги додається до авто після повної шумоізоляції?
В середньому від 30 до 80 кг все залежить від використовуваних матеріалів.
Шумоізоляція авто
Отримати консультацію

Шумоізоляція авто за маркою авто Роботи від CAR-SILENCE

Шумоізоляція автоПриклади від CAR-SILENCE

Завантажити ще

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову