м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Комплексна шумоізоляція

Шумоізоляція Hyundai Tucson | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Hyundai
Шумоізоляція автомобіля Hyundai Tucson – інструктивна особливість кузова даного авто акумулює більшість шумів, при русі, в задній частині салону. Для обробки задньої частини салону необхідні максимально ефективні матеріали. В даній обробці шумоізоляція багажного відділення проводилася матеріалами - віброізоляція Шумофф Мікс Ф і шумоізоляція Шумофф П4. Обробка пластику-віброізоляція + шумопоглинаючий та прокладний матеріал-Ультімейт Саунд Абсорбер.

Шумоізоляція автомобіля Hyundai Tucson.

Вид робіт – шумоізоляція багажного відділення

З огляду на конструктивні особливості автомобіля Hyundai Tucson -одна з зон, які вимагають першорядної обробки-багажник і багажне відділення.

Конструктивна особливість кузова даного авто акумулює більшість шумів при русі в задній частині салону. Для обробки задньої частини салону необхідні максимально ефективні матеріали. В даній обробці шумоізоляція багажного відділення проводилася матеріалами – віброізоляція Шумофф Мікс Ф і шумоізоляція Шумофф П4. Обробка пластику-віброізоляція + шумопоглинаючий та прокладний матеріал-Ультімейт Саунд Абсорбер.

Обробка багажного відділення захоплювала обробку задніх арок. Задні арки були оброблені матеріалами – Шумофф Мікс Ф і Шумофф П4.

Результат обробки – за рахунок обробки пластику – пішло порипування пластику багажника, за рахунок обробки віброізоляційними та шумоізоляційними матеріалами багажного відділення – суттєво змінилася шумова картина в салоні автомобіля.

Рекомендація – при частковій шумоізоляції Hyundai Tucson першорядні зони для обробки – двері та багажне відділення.

Car-Silence Шумоізоляція Вашого Авто!

 

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову