м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Локальна шумоізоляція

Шумоізоляція дверей Jeep Compass | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Jeep
Умоізоляція дверей в Jeep Compass ефективно перетворює рівень комфорту всередині салону. Великі площини тонкого металу дверей, що не має достатньої жорсткості - роблять підвищену шумову картину всередині салону. Якісна обробка шумоізоляційними та віброізоляційними матеріалами-ефективно перешкоджає проникненню гулу (виникає від вібрації металу каркаса дверей) та зовнішнього шуму проникаючого через двері.

Шумоізоляція дверей Jeep Compass в 5 шарів.

З урахуванням технологічної та конструктивної особливістю дверей Jeep Compass -потрібна особлива обробка. Тонкий метал дверей створює дискомфорт при пересуванні в авто, додатково карта дверей не має обробки і є єдиною перешкодою для проникнення шуму в салон. Тому шумоізоляція дверей Jeep Compass вимагає наступного варіанту обробки – внутрішня частина дверей-віброізоляція + шумоізоляція, зовнішня частина каркаса дверей – весь метал обробляється віброізоляцією. Карта дверей вимагає особливої уваги. Часткова віброізоляція+повна обробка шумопоглинаючим матеріалом.

Шумоізоляція дверей в Jeep Compass ефективно перетворює рівень комфорту всередині салону. Великі площини тонкого металу дверей, що не має достатньої жорсткості – роблять підвищену шумову картину всередині салону. Якісна обробка шумоізоляційними та віброізоляційними матеріалами-ефективно перешкоджає проникненню гулу (виникає від вібрації металу каркаса дверей) та зовнішнього шуму проникаючого через двері.

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову