м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Комплексна шумоізоляція

Шумоізоляція Toyota FJ Cruiser | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Toyota
Шумоізоляція автомобіля – Toyota FJ Cruiser. Елементи - стеля, підлога, багажник, дверцята багажника, задні двері, капот, задні арки.

Шумоізоляція автомобіля– Toyota FJ Cruiser . Елементи які були піддані обробці – Стеля, підлога, багажник,дверцята багажника, задні двері, капот, задні арки.

Шумоізоляція Toyota FJ Cruiser проводилася міксом матеріалів STP, ШумоФФ та Ультімат. Були використані максимально ефективні матеріали з лінійок виробників – STP, ШумоФФ та Ультімат. Шумоізоляція проводилася без зняття торпедо.

Трохи докладніше розповімо, що і як було:

Шумоізоляція стелі Toyota FJ Cruiser– була покрита повністю високоефективним вібропоглинаючим матеріалом ШумоФФ М3, а зверху шумопоглинаючим матеріалом PU-FLEX. Насправді дах виявився не обробленим взагалі і виступав у ролі барабана. Після обробки- зовсім інша справа стала. З’явилася щільність і забрався гомін від даху.

Шумоізоляція дверей Toyota FJ Cruiser- передні двері не оброблялися через наявність обробки заздалегідь. Задні маленькі дверцята-обробка в 3 шари-Вібропласт і Шумофф м3, поверх карти-бітопласт 5. Двері багажника оброблена в 4 шари-матеріалами Шумофф М3, Ультімейт Софт 6 і Бітопласт 5. Додатково всі карти оброблені були антискрип. Результат обробки – відмінний – вага додався невеликий, але пішов гуркіт дверей і розхлябність задніх дверей.

Шумоізоляція підлоги Toyota FJ Cruiser – була зроблена із захопленням задніх арок, бічних стінок багажного відділення. На бічні стінки використовувався матеріал ШумоФФ м3, на підлогу та арки – ШумоФФ Мікс Ф-максимально ефективний бітумно мастичний матеріал лінійки ШумоФФ. Поверх вібропоглинаючого шару-укладався матеріал, що має більші шумопоглинаючі ніж теплоізоляційні властивості – Ультимейт Софт.

Шумоізоляція капота – обробка була двома матеріалами – Вібропласт Голд та Ультімейт Софт. Відсутність рідної тепло/шумоізоляції замінить новий вібро/шумоізоляційний сендвіч.

Шумоізоляція арок Toyota FJ Cruiser– була вироблена новим матеріалом-СТП Нойзліквідатор. Рідкий вібропоглинаючий матеріал.

Додатково власником було ухвалено рішення про заміну акустики у Toyota FJ Cruiser. Нам було надано всі необхідні компоненти та замінено. Нова акустика стала з компонентів-акустика DLS, підсилювач DLS, сабвуфер Hertz. Звучання та налаштування даної системи було спрямоване на приємне, що не напружує низькими частотами.

Після обробки та складання салону був проведений тест. Вібропоглинаючі матеріали-зробили свою роботу на висоті, шумоізоляційні матеріали-шумоізоляція стала на порядок вищою. Напружуючий власника гул від гуми-став менш помітний (залежно від покриття). Загалом машина стала більш збитою та комфортнішою для пересування.

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову