м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Шумоізоляція авто

Шумоізоляція Toyota Camry | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Toyota

Toyota Camry – популярний автомобіль бізнес класу. Він надійний, практичний, довговічний. На жаль, більшість власників цього авто не влаштовує якість шумоізоляції. Водії, яким доводиться багато часу проводити за кермом, швидко втомлюються від звуку працюючого двигуна, скрипів у салоні, акустики, що погано звучить, і шуму ззовні. Toyota Camry шумоізоляція – одна з послуг, які надає компанія Car-silence.

плюси додаткової шумоізоляції

Водії, які вимагають якісного звучання акустики в авто, обов’язково проводять установку додаткової шумоізоляції Toyota Camry. Комплексне проведення робіт дозволяє вирішити безліч завдань, у тому числі щодо модернізації авто, посилення його слабких місць.

Система захисту від шуму передбачає розміщення спеціальних матеріалів у різні частини автомобіля:

Грамотно проведена шумоізоляція Toyota Camry забезпечує такі позитивні результати:

  1. Всередині салону сторонніх звуків немає. Це в рази покращує звучання акустичної системи та забезпечує максимальний комфорт водія.
  2. Жорсткість дверей стає вищою. Тонкий метал при вібрації, що виникає, в тому числі і від динаміків, починає «гуляти», створюючи додаткові скрипи в салоні. Встановлена шумоізоляція одночасно покращує якість автозвуку та посилює двері. Правильно підібраний матеріал, якісно проведений монтаж виключає їхнє просідання.

Основні вузли, що вимагають розміщення шумопоглинаючих матеріалів

Якісна шумоізоляція Toyota Camry v50 та інших моделей передбачає монтаж звукоізоляційних матеріалів між мотором та салоном. Звук працюючого двигуна – основне джерело шуму. Закладення щілин у цій зоні допомагає повністю його усунути.

Власники Camry 40, які ризикнули змонтувати шумоізоляцію власними силами, відзначають повну відсутність захисту на даху. З цієї причини навіть краплі дощу створюють сильний звуковий вплив.

Спеціальних навичок монтажу та демонтажу вимагає шумоізоляція торпеди Toyota Camry:

Шумоізоляція арок Toyota Camry зробить свій внесок у забезпечення комфорту водія. Практично у всіх моделей під підкрилками є абсолютно чистий простір. Камені, що б’ють під час руху, бруд, сніг, що називається, створюють «барабанний дріб». Шумоізоляція зовнішньої поверхні арок та підкрилок легко усуває цю «канонаду».

Найбільш трудомістким етапом робіт є шумоізоляція підлоги. Із салону необхідно прибрати сидіння, обшивку. Матеріали укладаються у кілька шарів. Вони прикріплюються таким чином, щоб не порушити правильну циркуляцію повітря у салоні.

послуги професіоналів — це ефективно та вигідно

За відсутності досвіду демонтажу авто, проведення робіт з його ремонту та модернізації встановлення системи шумопоглинання краще довірити професіоналам. Toyota Camry шумоізоляція буде проведена нашими фахівцями якісно та вчасно. Зателефонуйте нам, щоб визначитися з переліком робіт.

Перед тим, як замовити послугу, вам варто визначитися з такими питаннями:

Всі ці питання ви можете поставити нашим фахівцям. Вони підберуть оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість і максимально задовольняють ваші запити. Комфорт водія – це головна умова безпеки всіх учасників дорожнього руху!

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову