м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Комплексна шумоізоляція

Шумоізоляція Daewoo Sens | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Daewoo
Шумоізоляція автомобіля Daewoo Sens. Елементи, які були оброблені: підлога, багажник, двері, дах.

Шумоізоляція автомобіля Daewoo Sens. Елементи які були оброблені: підлога, багажник, двері, дах

Повна шумоізоляція < /a> проводилася з використанням матеріалів: Бімаст Бомб, Бімаст Супер, Шумофф Мікс Ф, Вібропласт Сільвер, Сплен 3004 Ультімейт Софт 6 фольгований, Бітопласт 5 Голд, Мелсі (Маделін).

обробка дверей Daewoo Sens вироблялася в 4 шари: Віброізоляція-віброізоляція+теплошумоізоляція, карта дверей-шумоізоляція. На двері використовувався матеріал Вібропласт сильвер, як тепло/шумоізоляція використовувався Сплен 3004.

Шумоізоляція полиці Daewoo Sens 2 шари-вібропласт сильвер+сплен 3004.

Обробка стелі Daewoo Sens проводилася в 2 шари: Віброізоляція вібропалст сильвер + шумоізоляція Бітопласт 5 голд.

Підлога салону Daewoo Sens має ряд своїх особливостей і вимагає більш уважного та ретельного підходу в деяких зонах. Шумоізоляція підлоги Daewoo Sens використанням бітумно мастичних матеріалів, які збільшують жорсткість і безпосередньо призначені для обробки підлоги – Бімаст Бомб, Бімаст Супер і Шумофф Мікс Ф, на задніх арках були застосовані максимально ефективний матеріал -Шумофф Мікс Ф. Передня частина салону була оброблена максимально ефективним у лінійці СТП матеріалом Бімаст Бомб. багажне відокремлено оброблено було бітумно мастичним матеріалом Бімаст Супер. Шумоізоляція підлоги проводилася в 2 шари та в 3 зони: віброізоляція Бімаст Бомб до задніх сидінь, арки Шумофф Мікс Ф, Бімаст Супер відділення багажника. Поверх віброізоляції використовувалась шумоізоляція Сплен 3004.

Пластикові елементи були оброблені антискрипом Мелсі і прокладаються матеріалом Бітопласт 5 Голд (частково).

Додатково: встановлення бортового комп’ютера та часткової віброізоляції крушки багажника.

Обробка Деу Сенс має ряд технічних особливостей, яким необхідно приділяти увагу, для того щоб подолати рев двигуна і коробки передач. Але хочемо попередити – є особливості автомобіля які шумоізоляцією повністю не можна подолати: прояви резонансу на швидкості, в районі, 110 км/год (або відповідних оборотах) – даний момент можна зробити набагато комфортнішим, максимально мінімізувати цей неприємний ефект.

Загалом шумоізоляція Сенса та Ланоса змінює комфорт пересування дуже сильно. Машина реально перетворюється, ставати збита, набагато тихіше в салоні, більш комфортна в русі по асфальту і нашим ямкам і її ставати набагато приємніше водити так як знижується рівень шуму в цілому, коробка передач і двигун напружують менше.

Car-Silence Шумоізоляція Вашого Авто!< /a>

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову