м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Шумоізоляція авто

Шумоізоляція авто своїми руками | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Toyota

Не кожен автомобіль відрізняється надійною системою захисту від шуму. У деяких машинах шумоізоляція взагалі не передбачена. Захист від сторонніх звуків – це не данина моді, не забаганка власника автомобіля, а турбота про здоров’я водія та пасажирів.

негативний вплив шуму на організм водія

Шумоізоляція авто своїми руками для більшості власників авто – це спосіб отримати якісний, надійний довговічний захист від стороннього шуму ззовні і виникає в салоні під час руху. Такі роботи є особливо актуальними, якщо доводиться багато часу проводити за кермом.

Помилково думати, що захист від шуму в автомобілі потрібний виключно для того, щоб слухати музику у високій якості. Постійне шумове забруднення негативно відбивається на роботі організму водія. Наслідком цього є такі прояви:

Останній фактор провокує агресивне водіння, що збільшує ризик виникнення ДТП.

джерела шуму та види шумоізоляції

Всередині салону автомобіля виникають шуми двох видів:

Для встановлення захисних пристроїв важливо проаналізувати джерела внутрішньосалонних шумів. Варто звернути увагу на такі структури:

Шумоізоляція авто своїми руками може бути повною або частковою. Залежно від вибраних матеріалів можна досягти додаткового комфорту, усунувши не тільки скрипи, стукіт, деренчання, але й позбавитися надмірної вібрації, забезпечити хорошу термоізоляцію. Цілі, які переслідують власники авто під час встановлення системи захисту від шуму з підручних матеріалів та спеціальних полімерів:

На жаль, виробники автомобілів приділяють питанням шумоізоляції трохи уваги. Це вимагає додаткових капіталовкладень та збільшує собівартість. У міру експлуатації, особливо при переміщенні поганими дорогами, виникнення додаткового шуму не забариться.

етапи робіт

Для комплексного вирішення проблеми шумового забруднення в салоні необхідно проклеїти звукоізолюючими матеріалами весь автомобіль. Це специфічний монтаж, який включає низку послідовних етапів:

  1. Повне розбирання салону (до металу). Демонтаж потрібно проводити дуже акуратно, щоб не пошкодити і не втратити елементи кріплення. Перед проклеюванням шумоізоляції всі поверхні потрібно очистити від бруду та знежирити.
  2. Проклеювання ізоляційних матеріалів. Першим шаром укладається матеріал усунення вібрації, поверх нього накладається матеріал для шумоізоляції. Обмежитися лише одним шаром – це дешево, але марно. Виняток становлять матеріали, які виконують обидві функції.
  3. Монтаж матеріалів для усунення скрипів. Цей вид шуму виготовляють пластикові деталі. Монтаж буде неповним, якщо не прокласти ізоляційні матеріали між пластиком та металом. Ігнорування цього етапу призведе до появи скрипів, які раніше не помічалися.
  4. Складання та тестування авто. Збирають деталі у порядку, зворотному демонтажу. Після повного відновлення салону автомобіля необхідно здійснити пробну поїздку, щоб оцінити якість роботи.

професійна допомога — економія часу та коштів

Дослідні власники транспортних засобів радять масу варіантів створення системи захисту від шуму з підручних матеріалів. Це дешево та доступно, але чи завжди ефективно? Ми пропонуємо професійні послуги усунення сторонніх звуків у салоні.

Шумоізоляція авто своїми руками або використання професійних послуг – вибір за водієм. Все залежить від матеріальних можливостей, наявності часу та необхіднийних інструментів, пріоритетних завдань. Ми надаємо консультаційні послуги з проведення робіт. Враховуючи специфіку монтажу шумоізоляції, більшість транспортних власників воліють звертатися за професійною допомогою.

При самостійному встановленні системи шумоізоляції важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

Відповідь на питання, яка шумоізоляція краща, не має однозначної відповіді. Важливо використовувати якісні сучасні ізоляційні матеріали, спеціально призначені для автомобілів. Вони виготовляються з урахуванням специфіки експлуатації:

Вартість робіт залежить від функціональних особливостей матеріалу. Всі вкладення окупаються акустичним комфортом, відсутністю шумового забруднення, збереженням тепла взимку та відносно комфортною температурою влітку.

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову