м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Шумоізоляція авто

Шумоізоляція Toyota Land Cruiser 200 | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Toyota

Toyota Land Cruiser 200 віддають перевагу водіям, які багато часу проводять за кермом. Підвищений комфорт у цьому випадку життєво важливий. Шумове забруднення вкрай негативно впливає нервову систему. Водій швидко втомлюється, його увага розсіюється. Шумоізоляція Toyota Land Cruiser 200 — одна з послуг, які надають фахівці компанії Car- silence.

основні джерела шуму toyota land cruiser

Презентабельність, підвищена прохідність, практичність пояснюють популярність цієї моделі. На жаль, більшість водіїв Toyota Land Cruiser відзначають недостатній рівень заводської шумоізоляції. Фахівці виділяють такі джерела сторонніх звуків:

  1. Дах. Демонтаж стелі в салоні підтверджує повну відсутність шумопоглинаючих матеріалів, тому навіть краплі дощу створюють неабияке шумове навантаження. Враховуючи габарити авто, не можна забувати про теплообмін. За відсутності захисного шару влітку в салоні буде дуже спекотно, а взимку холодно. Кондиціонеру та обігрівачу доведеться працювати у посиленому режимі, щоб створити оптимальну температуру повітря.
  2. Двері. Для придушення вібрації та шуму у топовій моделі використана технологія 20-річної давності. В наявності невеликий фрагмент матеріалу для придушення вібрації. Технологічні отвори заклеєні поліетиленом. Зовнішні поверхні звукопоглинаючих матеріалів немає.
  3. Багажник. Рівень шуму в цій частині значний, тому що колісні арки, підкрилки шумоізоляцією обділені.
  4. Пол. Наведені безладно наклеєні фрагменти захисних матеріалів, яких явно недостатньо для досягнення пристойного рівня комфорту.
  5. Центральний тунель. Це найважливіший елемент кузова. Шумоізоляція на ньому відсутня повністю.
  6. Торпедо. Єдиний вузол авто, що не викликає скарг та власників авто. Однак якість використаних матеріалів та їх монтаж залишають бажати кращого.

якіснашумоізоляція toyota land cruiser 200< /span>

Позашляховик преміум класу повинен мати відповідний рівень шумоізоляції. Установка якісної системи поглинання сторонніх звуків передбачає нанесення кількох шарів спеціальних матеріалів, функції яких різні. Така технологія дозволяє досягти максимального придушення шуму та вібрації, сприяє створенню сприятливого теплового режиму в салоні.

Toyota Land Cruiser 200 шумоізоляція включає наступні етапи:

Шумоізоляція кожного з вузлів має специфічні особливості. Наприклад, при монтажі захисних матеріалів на підлозі не можна заклеювати отвори вентиляції, елементи жорсткості. Помилки призведуть до порушення вентиляції в салоні, скла постійно запітніватимуть. Особливої уваги вимагають точки кріплення сидінь та обшивки. При нанесенні шумоізоляційних матеріалів у цій зоні при фінішному збиранні утворюються зазори.

хочете заощадити час і гроші – довірте авто професіоналам

Шумоізоляція Toyota Land Cruiser вимагає специфічних навичок, великих тимчасових витрат і фінансових вкладень. Останні мають на увазі придбання матеріалів та інструментів. Переваги професійних послуг є очевидними:

Шумоізоляція Toyota Land Cruiser 200 ціна залежить від ваших запитів. У будь-якому випадку ви гарантовано отримуєте підвищений рівень комфорту в салоні.

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову