м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Шумоізоляція авто

Шумоізоляція Toyota Corolla | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Toyota

Toyota Corolla здобула заслужену повагу серед автомобілістів. Якість, довговічність, надійність, елегантність – основні характеристики цієї марки. Досвідчені водії відзначають чудове оснащення автомобіля. При цьому, за їхніми відгуками, вимагає шуму ізоляція Toyota Corolla вимагає удосконалення. Такі побажання пов’язані з якістю доріг, підвищеною вимогливістю водія до комфорту, іншими факторами.

доцільність додаткової шумоізоляції

Шумоізоляція Toyota Corolla 120 та інших моделей цього авто актуальна для водіїв, які тривалий час перебувають за кермом. Це питання для тих, хто уважно ставиться до свого здоров’я і хоче створити додаткову «оборону» від шумів різного походження. 

Доцільність встановлення додаткового обладнання залежить від року випуску транспортного засобу. Наприклад, Toyota Corolla 2008 шумоізоляція необхідна через знос конструкцій.  

Встановлення додаткової системи для поглинання шуму має ряд переваг:

ВодінняToyota Corolla 120 з шумоізоляцією< /span> та інших моделей стає на порядок комфортніше. Водій менш напружений і уважніший на дорозі.

критерії вибору системи шумопоглинання

Шумоізоляція Toyota Corolla може бути виконана в різних варіантах. Все залежить від запитів, індивідуальних особливостей та фінансових можливостей водія. Можливі рівні шумоізоляції:

Немаловажний критерій – повна або часткова шумоізоляція. Деякі водії авто практикують встановлення захисту від шуму на окремі частини автомобіля. Наприклад, замовляють шумоізоляцію підлоги, капота, даху, дверей, салону. 

На форумах швидко обговорюється питання про системи захисту від шумового забруднення. Власники транспортних засобів відзначають не лише плюси, а й мінуси цих робіт. Наприклад, при встановленні шумоізоляції Toyota Corolla 150 на 50-70 кг збільшується маси авто , підвищується ризик провисання дверей, витрата палива більша приблизно на 2%. 

При професійному виконанні робіт усі тонкощі обмовляються заздалегідь. Негативні наслідки встановлення системи шумопоглинання можливі, якщо не враховано такі фактори:

послуги професіоналів — це висока якість робіт за оптимальною ціною

Установка шумоізоляції Toyota Corolla – одна з послуг, які надає компанія Car-Silence. Переваги наших фахівців:

Ми зацікавлені у створенні кола постійних клієнтів та залученні нових. Компанія бере участь у партнерській програмі з автомобільними клубами, членам яких надаються знижки.

Зв’яжіться з нами по телефону, щоб отримати консультацію з питань встановлення шумоізоляції. Ми розробимо надійну систему захисту від шуму в залежності від ваших фінансових можливостей. Наше завдання – забезпечити максимальний комфорт водія та пасажирів усіма доступними способами!

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову