м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Комплексна шумоізоляція

Шумоізоляція Hyundai Getz | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Hyundai
Шумоізоляція автомобіля Hyundai Getz. Елементи які були оброблені: капот, підлога, багажник, передні арки, двері, дах Повна шумоізоляція проводилася з використанням матеріалів: Бімаст Супер, Шумофф Мікс Ф, Вібропласт Сільвер, Ультімейт Софт 6, Бітопласт 5 Голд, Мелсі

Шумоізоляція автомобіляHyundai Getz. Елементи, які були оброблені: капот, підлога, багажник, двері, дах

Повна шумоізоляція проводилася з використанням матеріалів: Бімаст Супер, Шумофф Мікс Ф, Вібропласт Сільвер, Ультімейт Софт 6, Бітопласт 5 Голд, Мелсі (Маделін).

обробка дверей Hyundai Getz проводилася в 4 шари: Віброізоляція-віброізоляція+теплошумоізоляція, карта дверей-шумоізоляція. На двері використовувався матеріал Вібропласт сильвер, в якості тепло/шумоізоляції використовувався матеріал на каучуковій основі – Ультімейт Софт 6. Він є більш шумоізолятором ніж утеплювач.

Обробка кришки багажника була частковою. Через технологічні моменти-повної обробки вона не може бути схильна. Часткова обробка і велике приділяння уваги пластику багажника дало відмінний результат. Двері зачинялися набагато приємніше і без зайвого дзвону

Обробка стелі Hyundai Getz проводилася в 2 шари: Віброізоляція вібропалст сильвер + шумоізоляція Бітопласт 5 голд.

Обробка капота проводилася матеріалами Вібропласт сильвер та Ультімейт Софт 6. Було прийнято рішення обробляти суцільною обробкою, а не технологічні отвори, так ефективніше.

Підлога салонуоброблявся використанням бітумно мастичних матеріалів, які збільшують жорсткість і безпосередньо призначені для обробки підлоги – Бімаст Супер і Шумофф Мікс Ф, на задніх арках були застосовані максимально ефективний матеріал -Шумофф Мікс Ф Шумоізоляція підлоги проводилася в 2 шари і в 2 зони: віброізоляція Шумофф Мікс Ф до задніх сидінь + арки, Бімаст Супер відділення багажника. Поверх віброізоляції використовувалася шумоізоляція Ультімейт Софт 6.

Пластикові елементи були оброблені антискрипом Мелсі і прокладаються матеріалом Бітопласт 5 Голд (частково).

ШумоізоляціяHyundai Getz – Повна Шумоізоляція за програмою “База” з вибором матеріалів.

Шумо-віброізоляція підлоги та багажника-база. Компонування матеріалів Шумофф та СТП було обумовлено тим, що в основному водій їздить без пасажирів, тому вкрай важливо було обробити максимально для комфорту водія.

Результат – більш збита машина яка має зовсім інші характеристики по керованості (точніше відчуття) – більш комфортно при їзді в салоні, менш напружує звук двигуна, проїзд дрібних горбиків і тріщин набагато менш помітний. Пішов звук підвіски.

Додатково були виготовлені подіуми для динаміків (проставні кільця) та видалено установку акустики офиц СТО.

Car-Silence Шумоізоляція Вашого Авто!

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову