м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Шумоізоляція авто

Шумоізоляція дверей автомобіля у Києві | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Локальна шумоізоляція дверей автомобіля, якісні матеріали. Також проводимо комплексну шумоізоляцію автомобіля. Приваблива ціна.

Шумоізоляція дверей – важлива частина проведення шумоізоляція автомобіля, невід'ємна частина обробки дверей для покращення звучання акустичної системи, невід'ємна процедура при заміні акустики.

Двері автомобіля є великим джерелом шуму в автомобілі(пропускається з поза), великим джерелом сторонніх звуків(цвіркунів) і деренчання. Площа дверей в автомобілі-досить висока (у співвідношенні до інших елементів кузова), пропускність сторонніх звуків дверима так само є високою. Після проведення обробки рівень шуму, що пропускається дверима, знижується, деренчання та цвіркуни (крім викликаних несправностями у двері) зникають.

Під час роботи акустичної системи необроблені двері розкривають потенціал акустики, грубо кажучи, на половину (навіть можна сказати на третину). Динамік, працюючи поза обробленим корпусом, не може відтворити весь спектр частот, який йому заявлено, не може відтворити низькі частоти на характерному динаміку рівня.

У результаті правильно оброблені двері мають велику жорсткість, двері вібро розвантажені, оброблені шумоізоляцією, отримує корпус для роботи динаміка.

Результатом обробки дверей є:

Детальніше

Загалом ефект від шумоізоляції дверей сприятливо позначається на рівні комфорту від експлуатації автомобіля; акустичному комфорті - звук рідної аудіосистеми набуває нового звучання: більш деталізоване, відтворює звукову картину соковитіше, чіткіше, з'являється бас; комфорт від зачинення та відчинення дверей; додаткову антикорозійну обробку (шумоізоляційні і віброізоляційні матеріали Шумофф і Ultimate мають властивості герметика і мають антикорозійні властивості*)

*при правильному монтажі шумоізоляційних матеріалів)

CAR-SILENCE пропонує послугу - ШУМОІЗОЛЯЦІЯ ДВЕРЕЙ

Надаємо послуги шумоізоляції:

  •  Вибір матеріалів, безпосередньо призначених для шумоізоляції дверей
  •  Вибір програми шумоізоляції дверей
  •  Обробка дверей вібро-шумоізоляційними матеріалами.

Скориставшись послугою шумоізоляції дверей, Ви отримаєте:

  •  Індивідуальний підхід
  •  Якісно виконану роботу
  •  Застосування матеріалів максимально ефективних для шумоізоляції дверей
  •  Повністю оброблені(ні) двері(двері).

Звертаємо увагу: CAR-SILENCE  є офіційним дилером та інсталятором вібро- шумоізоляційних матеріалів виробництва Шумофф та Ultimate, уповноважені на ОПТОВИЙ та РОЗДРІБНИЙ продаж матеріалів, інсталяцію продукції.

Шумоізоляція дверей за маркою авто Роботи від CAR-SILENCE

Шумоізоляція дверейПриклади від CAR-SILENCE

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову