м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Комплексна шумоізоляція

Шумоізоляція Daewoo Lanos | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Приклади Daewoo
Шумоізоляція Daewoo Lanos. Елементи, які були оброблені: підлога, багажник, двері, дах, капот плюс установка компонентної акустики.

Шумоізоляція Daewoo Lanos. Елементи, які були оброблені: підлога, багажник, двері, дах, капот плюс установка компонентної акустики.

Повна шумоізоляція проводилася з використанням матеріалів: Бімаст Супер, Вібропласт Сільвер, Ультімейт Софт 6 фольгований, Бітопласт 5 Голд, Мелсі (Маделін).

обробка дверей Daewoo Lanos вироблялася в 4 шари: Віброізоляція-віброізоляція+теплошумоізоляція, карта дверей-шумоізоляція. На двері використовувався матеріал Вібропласт сильвер, як тепло/шумоізоляція використовувався Ультимейт Софт 6 фольгований. Основна перевага – більш шумоізолятор, ніж Сплен 3004, каучукова основа має відмінні шумопоглинаючі показники в порівнянні з пінополіетиленом (Сплен). Задні двері оброблялися теж у 4 шари.

Шумоізоляція стелі Daewoo Lanosпроводилася в 2 шари: Віброізоляція вібропалст сильвер + шумоізоляція Бітопласт 5 голд.

Підлога салону Daewoo Lanos має ряд своїх особливостей і вимагає застосування бітумно мастичних матеріалів, які збільшують жорсткість. Шумоізоляція підлоги Daewoo Lanos проводилася з використанням бітумно мастичних матеріалів, які збільшують жорсткість і безпосередньо призначені для обробки підлоги – Бімаст Супер. Поверх віброізоляції використовувалася шумоізоляція Ультімейт Софт 6 фольгований.

Шумоізоляція капота Daewoo Lanosпроводилася в 2 шари та з максимальною площею обробки капота. Рідний шумо-теплоізоляції не було, тому її замінив сендвіч з Вібропласт сильвер та ультимейт софт 6 фольговані.

Пластикові елементи були оброблені антискрипом Мелсі і прокладаються матеріалом Бітопласт 5 Голд (частково).

Додатково: встановлення компонентної акустики.

Загалом шумоізоляція Сенса та Ланоса змінює комфорт пересування дуже сильно. Машина реально перетворюється, ставати збита, набагато тихіше в салоні, більш комфортна в русі по асфальту і нашим ямкам і її ставати набагато приємніше водити так як знижується рівень шуму в цілому, коробка передач і двигун напружують менше.

Обробка Daewoo Lanos зайняла 3 дні.

Car-Silence Шумоізоляція Вашого Авто!

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову