м.Київ, вул. Академіка Туполєва 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Академіка Туполєва 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Послуги з автосвітла

Установка ксенонових та біксенонових лінз у Києві

Біксенонові лінзи G5 для авто купити: ціна, продаж комплекту, встановлення біксенонових лінз у Києві. Гарантія якості та ціни постачальника.

Car-Silence реалізує біксенонові лінзи G5 для авто. У нас ви можете купити біксенонові лінзи за вигідною ціною або замовити їх встановлення. Точну вартість лінз, що вас цікавлять, уточнюйте по телефону - у нас краще ціни, якісне обслуговування, гарантія. Продаж лінз комплектом та поштучно. Звертайтесь!

Детальніше

Біксенонові лінзи (білінзи) - окрема оптична система, що складається з власного відбивача, лінзи та шторки, яка відповідає за ближнє і дальнє світло шляхом відкриття повного спектру або часткового перекриття спектру.

Однією з найсучасніших  і якісних лінз є біксенонові лінзи п'ятого покоління - G5, даний вид є одним з найкращих за силою та якістю випромінювання освітлення. У порівнянні з іншими варіантами дані лінзи мають компактні розміри, їх діаметр становить 2,5 дюйма, ця якість значно полегшує процес встановлення лінз, а також переобладнання оптики.

Незважаючи на те, що вони мають невеликі габарити, вони забезпечують автомобіль дуже широким та яскравим ближнім світлом за рахунок наявного дзеркального відбивача, а також абсолютно прозорої лінзи та спеціально виконаної оптичної системи. Лінзи G5, встановлені в оптику, забезпечує рівномірний розподіл світлового потоку на дорозі, а також чітку межу світла в режимі ближнього світла. Перевагою біксенонової лінзи також є хороше фокусування світлового пучка на дорозі як у режимі ближнього, так і в режимі далекого світла, відсутність паразитних випромінювань, водіїв сліпучих зустрічних автомобілів (як при використанні звичайного біксенонового комплекту). Використання біксенонового світла в рефлекторній оптиці призводить до появи «зайчиків», неконтрольованих засвітів, і що найважливіше – можливість отримати ближній та відсутність нормального далекого.

Ще однією перевагою білінз п'ятого покоління є можливість встановлення в автомобілі практично з будь-якими цоколями: H1, H4, H7, HB3, HB4 та H4, інші, а також можливість заміни вже встановлених лінз із заводу на оптику автомобіля.

Біксенонові лінзи G5 показали найвищі оптичні показники, легкість установки та якість виконання. Також їх популярності посприяв чудовий баланс у ціні та якості. Лінзи G5 мають відмінні експлуатаційні якості та ергономічність виконання. Білінзи п'ятого покоління мають можливість встановлення неонового габаритного підсвічування по периметру маски - «ангельські очі».

Лінзи G5 можна встановлювати в оптику з пошкодженим, вигорілим або лопнутим рефлектором, тому що біксенонова лінза має власний відбивач у якому формується пучок світла і направляється в лінзу.

На даний момент встановлення біксенонових Лінз G5 в оптику є максимально дієвим способом покращення якості світла Вашого авто. Якісна лінза, яку можна купити та встановити в Car-Silence, стала лідером за рахунок яскравості та рівномірного розподілу світла. Після встановлення Лінз G5 в оптику зберігається працездатність коректора і є можливість повноцінного регулювання.

Ми рекомендуємо встановлення Лінз G5 у Вашу оптику! Встановлення біксенонових лінз дасть справді якісне покращення світла! Установка біксенових лінз у Car-Silence проводиться із заміною рідного герметика на спеціальний герметик для фар Orgavyl.

Встановлення та заміна лінз за маркою авто Роботи від CAR-SILENCE

Встановлення та заміна лінзПриклади від CAR-SILENCE

Завантажити ще

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову