м.Київ, вул. Мрії 19А

+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56

support@car-silence.com.ua

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00, СБ та НД вихідний
м.Київ, вул. Мрії 19А
+38 063 141 53 01, +38 066 789 66 56
Послуги з автосвітла

Встановлення та заміна лінз на світлодіодні у Києві | Центр шумоізоляції CAR-SILENCE

Світлодіодні лінзи для авто купити: ціна, продаж комплекту, встановлення світлодіодних лінз у Києві. Гарантія якості, яскраві та потужні, встановлення лінз.

Залиште в минулому погане та тьмяне світло фар вашого авто. Перейдіть на новий рівень безпеки і якості з послугою встановлення світлодіодних лінз у фари вашого авто!

Ви хочете більш яскраве, чітке та ефективне освітлення на дорозі? Наша послуга заміни звичайних лінз на потужні світлодіодні лінзи стане ідеальним рішенням. Це значно поліпшить видимість та безпеку під час водіння, а також зробить ваш автомобіль більш сучаснішим.

Що ви отримаєте:

 

Зробіть перехід на новий стандарт якості та безпеки на дорозі з нашими світлодіодними лінзами для фар. Кожна подорож стане більш безпечною та комфортною з чітким, яскравим освітленням вашого авто!

Вартість послуг на встановлення та заміну лінз на світлодіодні:

Рефлекторні фари (без лінз з заводу), без урахування обладнання та витратних матеріалів:

Лінзовані фари (лінзи встановлені з заводу), без урахування обладнання та витратних матеріалів:

Залишилися питання? Залишайте свій номер у формі "Записатися на консультацію" або телефонуйте нам за телефонами 0631415301 або 0667896656

Детальніше

Біксенонові лінзи (білінзи) - окрема оптична система, що складається з власного відбивача, лінзи та шторки, яка відповідає за ближнє і дальнє світло шляхом відкриття повного спектру або часткового перекриття спектру.

Однією з найсучасніших  і якісних лінз є біксенонові лінзи п'ятого покоління - G5, даний вид є одним з найкращих за силою та якістю випромінювання освітлення. У порівнянні з іншими варіантами дані лінзи мають компактні розміри, їх діаметр становить 2,5 дюйма, ця якість значно полегшує процес встановлення лінз, а також переобладнання оптики.

Незважаючи на те, що вони мають невеликі габарити, вони забезпечують автомобіль дуже широким та яскравим ближнім світлом за рахунок наявного дзеркального відбивача, а також абсолютно прозорої лінзи та спеціально виконаної оптичної системи. Лінзи G5, встановлені в оптику, забезпечує рівномірний розподіл світлового потоку на дорозі, а також чітку межу світла в режимі ближнього світла. Перевагою біксенонової лінзи також є хороше фокусування світлового пучка на дорозі як у режимі ближнього, так і в режимі далекого світла, відсутність паразитних випромінювань, водіїв сліпучих зустрічних автомобілів (як при використанні звичайного біксенонового комплекту). Використання біксенонового світла в рефлекторній оптиці призводить до появи «зайчиків», неконтрольованих засвітів, і що найважливіше – можливість отримати ближній та відсутність нормального далекого.

Ще однією перевагою білінз п'ятого покоління є можливість встановлення в автомобілі практично з будь-якими цоколями: H1, H4, H7, HB3, HB4 та H4, інші, а також можливість заміни вже встановлених лінз із заводу на оптику автомобіля.

Біксенонові лінзи G5 показали найвищі оптичні показники, легкість установки та якість виконання. Також їх популярності посприяв чудовий баланс у ціні та якості. Лінзи G5 мають відмінні експлуатаційні якості та ергономічність виконання. Білінзи п'ятого покоління мають можливість встановлення неонового габаритного підсвічування по периметру маски - «ангельські очі».

Лінзи G5 можна встановлювати в оптику з пошкодженим, вигорілим або лопнутим рефлектором, тому що біксенонова лінза має власний відбивач у якому формується пучок світла і направляється в лінзу.

На даний момент встановлення біксенонових Лінз G5 в оптику є максимально дієвим способом покращення якості світла Вашого авто. Якісна лінза, яку можна купити та встановити в Car-Silence, стала лідером за рахунок яскравості та рівномірного розподілу світла. Після встановлення Лінз G5 в оптику зберігається працездатність коректора і є можливість повноцінного регулювання.

Ми рекомендуємо встановлення Лінз G5 у Вашу оптику! Встановлення біксенонових лінз дасть справді якісне покращення світла! Установка біксенових лінз у Car-Silence проводиться із заміною рідного герметика на спеціальний герметик для фар Orgavyl.

Встановлення та заміна лінз за маркою авто Роботи від CAR-SILENCE

Встановлення та заміна лінзПриклади від CAR-SILENCE

Завантажити ще

Як ми працюємо

Етапи співробітництва
01
Записуєтеся на прийом по телефону або в автосервісі.
02
У зазначену дату та час привозіть автомобіль. Майстер-приймальник здійснить огляд та прийом автомобіля. Відповість на питання, що Вас цікавлять.
03
Ми зробимо необхідні роботи точно у визначений термін з відповідною якістю.
04
Приймаєте автомобіль, робите оплату роботи, радієте результату і звертаєтеся до нас ще!
15
Років досвіду
роботи
900+
Задоволених
Клієнтів
20+
Профільних
Послуг
100%
Якість
Консультація

Залишились питання? Ми відповімо

Якщо Ви бажаєте записатися на обслуговування або залишилися питання, Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону в робочий час.

X
Виберіть мову